Dış Mekan Dijital Baskı

Dış Mekan Dijital Baskı

Reklâm ürünlerimizin yüzdelik kısmının en büyük dilimini oluşturan Dijital baskı, müşterilerimize reklâmlarımızı hem yazılı hemde görsel olarak ekonomik ve hızlı bir şekilde ifade edilebilmesini sağlamaktadır. Biz Mola Reklam olarak araştırmalarımız sonucunda MAXIMA 1440 dpi KONICA 512 14 pl(Solvent) ve ROLAND SP-300(Ekosolvent) modellerini bünyemize katmış bulunmaktayız. Kurumsallığımızın en önemli kurallarında birisi olan siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı bir biçimde hizmet vermek amacındayız.

REKLAM BAYRAĞI BASKISI
reklam bayrağı
İş yerlerinizin önüne dikkat çekmek için ve park yaptırmamak amaçlı konulan üründür. Plastik dubası, demir çubuğu, esnek parçası ve kaliteli bez baskıdan oluşur.
Benzersiz şekli rüzgardan ve yağmurdan etkilenmeden her zaman görünür olmasını sağlamaktadır.

  • dijital baskı
  • tabela
  • kutu harf
  • poster
  • alüminyum baskı
  • display
  • iç mekan dijital baskı
  • dış mekan dijital baskı
Reklam bayrağının orjinal tasarımı markanızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Reklam bayrağı tasarımlar, dijital baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.

Özel kumaşı sayesinde küçük hava akımlarında bile dalgalanarak görsel etkiyi arttırır.

SEÇİM BASKILARI
seçim baskısı


Görsel anlamda akılda kalıcı ve cezp edici, parlaklık ve renkleriyle hesaplı seçim pankartları yaptırabilirsiniz.

BRANDA ~ VİNİL
vinil baskıPVC üründen dayanıklı ve hafif olması nedeniyle, Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları, Billboard baskısı, Atatürk posterleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

FOLYO BASKI
folyo baskı
Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

*Solvent Baskı
Silikon kaplı kağıt Yapışkanı Poliakrilik, sökülmeyen, şeffaf Kullanım alanı Parlak ve renkli kısa, orta vade dış mekan uygulamalarında kullanılır.

*Folyo Plotter Kesim
Cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan bir malzemedir. Owv yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan owv kaplamaya dışarıdan bakıldığında Reklamını yani görsel baskı görünün, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı Net bir şekilde görünür. Bu ürün dışarıdan gelen gün ışığınıda bir nebze olsun kesme özelliği vardır.

*Mesh (Delikli Vinil)
Mesh, Cam yüzeyli binalarda ama cama yapıştırılarak ımajın görünmesinin imkansız olduğu ( eski binalar gibi) Cephelerde kullanılır. Bu malzeme vinyl yani brandadır. Brandanın delikli halidir. Bu malzemede de içeriden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz. Bu malzeme Cepheye germe tekniği ile monte edilir. Binanın dış yüzeyine demir karkastan zemin oluşturulur ve mesh üzerine gerilir.
molarek, dijital, baskı, konya, konyada, dijital baskıcı, konya dijital, konya da dijital, konya dijital baskı, konyada dijital baskı, konyada dijital baskı, konya dijital baskı yapan yer, dijital konya, dijital konyada, dijital baskı yapan yer konya, en ucuz dijital baskı, seçim bayrağı, vinil baskı, folyo baskı, reklam bayrağı, bayrak baskı