Display

display

Display Reklam Ürünleri: Display İngilizce’de göstermek anlamına gelmektedir. Firmaların reklamlarını daha dikkat çekici ve bulunduğu ortama uygun olarak göstermek için kullandıkları mekanizmalı veya mekanizmasız sistemlerden oluşur. Kullanıldığı alan ve mecralara göre değişiklik gösteren bu ergonomik malzemeleri her alanda kullanmamız mümkündür.

  • dijital baskı
  • tabela
  • kutu harf
  • poster
  • alüminyum baskı
  • display
  • iç mekan dijital baskı
  • dış mekan dijital baskı


Kapı İsimlikleri
kapı isimlikleri
Mola Reklam Ve Dijital Baskı Merkezi 1988 yılında firmalara iletişim ve reklam ihtiyacını maksimum yarar sağlayabilecekleri projeler yapmak, geliştirmek, yönetmek ve sürekliliğini sağlamak amacı ile kurulmuştur.
Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve başarı ile uygulamaya geçirmesi ile kendisine bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Firmamız reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kadromuzdaki kişilerin deneyimleri ve yaratıcılıkları ile sektöründe bulunan ürün ve hizmetlerimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir.


Örümcek Standlar
örümcek stand

Örümcek standlar her çeşit fuar organizasyon tanıtım seminer ve ürün reklamlarınızda kullanabileceğiniz özel hazır display stand çeşidididir.Örümcek Standlar özelliği özel taşıma çantası ve kolay kurulumu paneller üzerine dijital baskı yapılıp teşhir stand amacı olarak kullanabileceğiniz özel standlardır.

Portatif bir yapıya sahip olup dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kolayca kurup kullanabileceğiniz ve yeniden kolayca toplayıp başka sergi alanlarında kullanıma hazır hale getirebiliyor olmanız nedeniyle örümcek stand sayesinde daima en etkili ve başarılı tanıtım sonuçlarını alırsınız.


L Banner
l banner

L Banner veya Quick Banner olarak bilinen tüm baskılarınızı gergin bir şekilde ve kolay taşınabilir şekilde sergilemenize yardımcı olacaktır.

Kalın malzemeye basılan baskılarınızı sıkıştırma sistemi ile üstten ve alttan sıkıca tutturursunuz. Arkadaki dikme çubuğu ile posterlerinizi, baskılarınızı dikleştirerek gergin durmasını sağlarsınız. Özel taşıma çantası ile dilediğiniz yere kolayca taşıyabilir ve kurulumunu 1 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleştirirsiniz.

Tanıtımlar, kongreler, fuar alanları ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması kolay ve iskeleti sağlamdır. I Panel Stand, I Display Stand olarak da adlandırılır. Mini X Panel'i de mevcuttur. Dış mekan veya iç mekan baskı yapılarak sergilenir.

Roll Up Banner
roll up banner
Tanıtımlar, kongreler, fuar merkezleri, sergi ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu 10 saniyenizi alır. Görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilir.
- Dünyanın en çok tercih edilen görsel sunum sistemlerinden biridir,
- Görsel alan isteğe göre değişir.
- Kullanılan baskı materyali dijital baskılı blockout (ışığı geçirmez ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir),
- Ürün materyali alüminyumdur,
- Makaralı sistem, kurulum süresi yaklaşık 60sn’dir,
- Taşıma çantalı; Çanta ölçüleri: aldığınız ürünün boyutuna göre değişir
- Özel Roll Up kağıdına baskılı ve laminasyonlu, Mağazalar, Showroomlar, Toplantı Salonları, Fuar Alanları, Marketler, Alışveriş Merkezlerinde kullanılabilir.
molarek, baskı, dijital baskı, reklam, dijital, mola reklam, web tasarım, en ucuz dijital baskı, led tabela, konya, konya reklam, konyada dijital baskı, konyada dijital baskı yapan yer, konyada reklam, konya dijital, konya dijital baskı, display, tabela, konyada tabela yapan yer, tabelacı, konya tabela, araç giydirme, aluminyum baskı, reklam, konya reklam