İç Mekan Dijital Baskı

iç mekan dijital baskı

Reklâm ürünlerimizin yüzdelik kısmının en büyük dilimini oluşturan Dijital baskı, müşterilerimize reklâmlarımızı hem yazılı hemde görsel olarak ekonomik ve hızlı bir şekilde ifade edilebilmesini sağlamaktadır. Biz Mola Reklam olarak araştırmalarımız sonucunda MAXIMA 1440 dpi KONICA 512 14 pl(Solvent) ve ROLAND SP-300(Ekosolvent) modellerini bünyemize katmış bulunmaktayız. Kurumsallığımızın en önemli kurallarında birisi olan siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı bir biçimde hizmet vermek amacındayız.


Folyo Baskı
folyo baskı
Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.
- Bina cephe giydirme – bina cephe kaplama
- Araç kaplama – araç giydirme
- Fuar reklam standları
- İç dekorasyon – iç mekan tasarımlar
- Vitrin reklamları
- Reklam sticker
  • dijital baskı
  • tabela
  • kutu harf
  • poster
  • alüminyum baskı
  • display
  • iç mekan dijital baskı
  • dış mekan dijital baskı


Fuar Stand Uygulamaları
fuar standlarıUzun ömürlü stand imalatları ve dijital stand baskıları hizmeti vermekteyiz.
Poster Baskı
poster baskı
Reklam ya da propaganda yapmak, bir duyuru iletmek amacıyla halka açık yerlere asılan genellikle resimli duvar ilanı olarak kullanılan basılı ve baskılı materyallerdir. Posterler tasarım ve sanat kaygısını eşit ağırlıkta olduğu grafik ürünlerdir.

Yönlendirme Baskıları
yönlendirme levhası
Okul Sınıf Yönlendirme baskıları- Hastane Oda Yönlendirme baskıları - Otel Yönlendirme baskıları
molarek, reklam, dijital, baskı, konya reklam, dijital baskı, mola reklam, konya, konyada dijital baskı, konyada dijital baskı yapan yer, konyada reklam, konyada tabela yapan yer, tabelacı, konya dijital, konya dijital baskı, display, tabela, konya tabela, araç giydirme, aluminyum baskı, web tasarım, en ucuz dijital baskı, led tabela, reklam, konya reklam